Jak najdu čtvrť U Lesoparku?

Pokuď pojedete autem musíte buď po Liberecké / Cínovecké, nebo po Kbelské směrem na sever. Sjeďte k nákupnímu centru Tesco Letňany. Pokračujte přes kruhový objezd ulicí Veselskou. Na konci ulice jeďte přímo okolo Green Parku. To je ten zelený skladový areál. Dále už musíte pěšky. Po levé straně uvidíte stavbu bytových domů Central Group. Zabočte na polní cestu doleva směrem k zahrádkám a kynologickému cvičišti. Tam najdete stavbu rodinných domů U Lesoparku.

Městskou hromadnou dopravou jeďte metrem na konečnou stanici linky C Letňany. Od tud autobusem 158, nebo 186 do stanice Avie Letňany. Pokračujte pěšky okolo Green Parku. Po pravé straně uvidíte novou hotovou výstavbu Central Group po levé Green Park. Po levé straně uvidíte velkou skrývku ornice. To je budoucí výstavba CG Letňanské zahrady. Zahněte doleva směrem na Čakovice. Bohužel je cesta dost blátivá a tak doporučuji holínky. Tam najdete stavbu rodinných domů U Lesoparku.

Možná pomůže mapa:

Kde máte kanceláře?

Kancelář jsme ale přestěhovali do našeho vzorového domu Škarvadova 1. Je to hned první dům po levé straně po vjezdu do obytného souboru U lesoparku. Schůzka je možná jen po předchozí domluvě!

Kdy budou domy dokončeny?

Moderní výstavba rodinného domu trvá asi rok.

Prvních 39 domů je již dokončeno, předáno a zkolaudováno. Domy jsou již obydlené

Druhá etapa bude dokončena v srpnu až prosinci 2017.

Která firma staví řadové rodinné domy?

Řadové rodinné domy staví firma Kasten. Je to zkušená a osvědčená stavební firma, která postavila již více než 300 rodinných domů. Podívejte se na jejich webové stránky www.kasten.cz

Inženýrské sítě a silnice staví firma Subterra divize 4.

Bude se čtvrť U Lesoparku stavět na etapy?

Ano. Máme naplánovanované 2 etapy pro výstavbu rodinných domů. Po dokončení RD se budou stavět viladomy, MŠ a tenisový klub.

Etapy výstavby v pdf

Jak věrné jsou vizualizace?

Vizualizace jsme se snažili udělat co nejvěrnější. Nicméně to jsou jen vizualizace a budoucí stav se může trochu lišit. Je důležité si uvědomit, že na vizualizacích neřešíme okolí. Není na nich zakreslena bytová výstavba Central Group na jih (dole) od nás, ani továrna Avie na západě (vlevo). Tři viladomy, které chceme postavit na východě lokality také nejsou na vizualizaci.

Doufám, že každý pochopí, že zeleň, bazény auta... nejsou součástí dodávky domu.

Výstavba se též trochu múže odlišovat jak se upřesňuje podle požadavků zákazníků. To se týká třeba vjezdů do domů.

Co jsou ty modré plochy (jezera) na vizualizaci?

Hospodaření s dešťovou vodou považujeme za velmi důležité. Proto se snažíme, aby co nejvíce dešťové vody se vsakovalo na lokalitě. Dešťová voda ze staveb Central Group bude svedená do suchých poldrů, kde se bude postupně vsakovat. Poldry budou oseté speciální trávou, která snáší dočasné zaplavení. To znamená, že vizualizace je jak to bude vypadat asi pět minut po vydatném dešti.